• Termostaty do ogrzewania elektrycznego

W tej kategorii produktów oferujemy termostaty wtykowe do gniazda 230V – wystarczy podłączyć do gniazda, a następnie do termostatu wpiąć wtyczkę od grzejnika. W ofercie posiadamy gamę termostatów od najprostszych nie programowalnych na pokrętło do programowalnych, tygodniowych oraz sterowanych z wykorzystaniem karty SIM lub  WiFi – aplikacja w języku polskim na Android lub iOS.

 

W naszej ofercie znajdują się również termostaty montowane na ścianę - termostaty od najprostszych nie programowalnych na pokrętło do programowalnych tygodniowych oraz sterowanych bezprzewodowo za pomocą WiFi – aplikacja w języku polskim na Android lub iOS. Niektóre z nich pozwalają na blokadę ustawień poprzez nadanie własnego kodu PIN.

 

Wśród oferowanych w tej kategorii termostatów posiadamy także termostaty montowane na puszkę podtynkową – termostaty programowalne pozwalające na pracę z czujnikiem wbudowanym w termostat, czujnikiem zewnętrznym lub dwoma czujnikami (odmiana pozwalająca odczytywać pobór prądu oraz koszty ogrzewania).

 

Kolejna grupa termostatów dostępnych w ofercie to termostaty bezprzewodowe – termostaty z wyborem odbiornika (do puszki, na puszkę, wtykowe do gniazda lub z bezprzewodowym czujnikiem zewnętrzny). Termostaty te pozwalają obsługiwać do 9 grzejników lub obwodów w ramach jednego pomieszczenia.

 

 


BT730 termostat bezprzewodowy do sterowania grzejnikami elektrycznymi – takimi jak np. grzejniki podłogowe, panele na podczerwień lub el. ogrzew...
177.05
szt. Do przechowalni
Termostat PT715 to cyfrowy termostat z czujnikiem pokojowym przeznaczony specjalnie do sterowania elektrycznym ogrzewaniem podłogowym (przewody grzejne, maty, fol...
375.00
szt. Do przechowalni
Programowalny termostat do ogrzewania elektrycznego.  Instrukcja obsługi  Właściwości PT14-P:
167.28
szt. Do przechowalni
Termicznie przełączane gniazdo WiFi z zaawansowanymi funkcjami. Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej lub interfejsu internetowego. Instrukcja obsługi Urządzeni...
199.01
szt. Do przechowalni
Termostat przewodowy sterowany z aplikacji  PT14-P WiFi. Instrukcja
295.40
szt. Do przechowalni
Termostat z czujnikiem zewnętrznym i automatycznym nocnym obniżeniem temperatury. Instrukcja obsługi PT04-EI Termostat PT04-EI przeznaczony jest do sterowania urzą...
127.92
szt. Do przechowalni
BT710-1-1 jest bezprzewodowym termostatem (nadajnik), który w zależności od pożądanej temperatury steruje odbiornikami BT001, BT002 lub BT003, które włączają system...
166.05
szt. Do przechowalni
Termostat do regulacji jednej strefy grzewczej. Instrukcja obsługi Właściwości termostatu PH-BP7-V do ogrzewania podłogowego:
180.32
szt. Do przechowalni
BT003 służy do przełączania systemu grzewczego w połączeniu z termostatem BT010  lub BT710. Instrukcja obsługi  Właściwości odbiornika BT003:
147.60
szt. Do przechowalni
BT001 służy do przełączania systemu ogrzewania w połączeniu z termostatem BT010 lub BT710. Instrukcja obsługi   Właściwości odbiornika BT001:
147.60
szt. Do przechowalni
BT002 służy do przełączania systemu grzewczego w połączeniu z termostatem BT010 lub BT710.  Instrukcja obsługi Właściwości odbiornika BT002:
147.60
szt. Do przechowalni